להרגיש בבית בפינת העבודה הביתית

 

יותר ויותר אנשים עובדים כיום מהבית, ולא מדובר רק בפרילאנסרים. הטכנולוגיה שינתה באופן קיצוני כיצד – ואיפה – אנחנו יכולים לעבוד.

סקר שנערך לאחרונה על ידי לינקדאין בקרב 2,000 עובדים ו-1,000 מעסיקים מצא כי 82% מהעובדים השכירים מעוניינים לעבוד מהבית לפחות יום אחד בשבוע, ו-57% רוצים לעבוד מהבית לפחות שלושה ימים בשבוע. כבר עתה, יותר משני שליש מהאנשים ברחבי העולם עובדים מחוץ למשרד לפחות פעם בשבוע. ועם מחקרים נוספים שמצביעים על שיפור בתפוקת העובדים כאשר מאפשרים להם לעבוד מהבית, המגמה צפויה רק להתרחב.

אבל גם אם חסכתם לעצמכם את הפקקים בדרך למשרד ובחזרה, זה לא אומר שאם תשבו לעבוד לייד שולחן האוכל, יהיה לכם יום עבודה יעיל יותר. האנרגיה והפרודוקטיביות שלכם תלויות מאוד בעיצוב חלל העבודה שלכם.

הנה כמה דברים שיש לשקול כאשר אנחנו באים לעצב את פינת העבודה הביתית שלנו:

1- מיקום פינת העבודה

בין אם מדובר בפינת עבודה שהיא חלק מחדר אחר בבית, ובין אם מדובר בחדר המיועד להיות המשרד הביתי, עלינו להשקיע מחשבה לגבי היכן אנחנו בוחרים למקם את חלל העבודה שלנו. המיקום האידיאלי יהיה הרחק מהסחות הדעת היומיומיות של משק הבית, כדי לאפשר ריכוז מיטבי.

2- בחירת כיסא ושולחן

וודאו שאתם מאפשרים לעצמכם מספיק מקום לעבוד בנוחות, לנוע מצד לצד, ולקום ולשבת בקלות.

3- הכניסו את הטבע פנימה

אם זה באמצעות חלון שפתוח לרחוב או לגינה, או באמצעות צמחיה חיה. זה לא חייב להיות צמחים שדורשים טיפול ותחזוקה מרובה אלא מספיק עציץ קטן. את העציץ יש למקם לימינכם כאשר אתם ישובים לשולחן העבודה, דבר שעוזר לנטרל  את הקרינה של המחשב.

האנרגיה והפרודוקטיביות שלכם תלויות מאוד בעיצוב חלל העבודה שלכם

4- להשליט סדר בטכנולוגיה

אין דבר שגורם לפינת העבודה הביתית שלכם להיראות או להרגיש עמוסה יותר מאשר חוטים תלויים מהשולחן ומפוזרים בכל מקום. השליטו סדר באביזרי הטכנולוגיה שלכם בעזרת הטיפים הפשוטים הבאים:

  • התקינו נתב אלחוטי
  • השקיעו במקלדת ועכבר אלחוטיים
  • חברו את כל החוטים הנראים לעין מתחת לשולחן העבודה או מישכו אותם לאורך הרגל של השולחן

5- סגנון אישי

החלק הכי כיף בעבודה מהבית היא שאתם יכולים להחליט איך אתם רוצים שפינת העבודה שלכם תיראה ותרגיש! חישבו על מה מעורר בכם השראה והתאימו את הבחירות שלכם בהתאם. זה יכול להתבטא ביצירת אמנות, אוספים אישיים, או צבע שאהוב עליכם. כל הנגיעות האישיות האלה יאירו את היום שלכם ויגרמו לכם להרגיש… בבית!

צריכים עזרה בעיצוב פינת העבודה הביתית שלכם? אני תמיד שמחה לייעץ, לתת טיפים ולעזור בשאלות עיצוביות ובנושא תורת הפנג שואי.

Chao

מנצ’י

 

נרשמים ומקבלים עידכון כל פעם שעולה פוסט חדש

אם יש לכם שאלות, או שאתם רוצים להתייעץ, צרו איתי קשר: 052-330-0092

אולי יעניין אותך גם

כל מה שצריך לדעת על עיצוב המטבח

כל מהשצריךלדעתעל עיצוב המטבח  המטבח הוא הלב של הבית, והוא גם החדר המורכב ביותר בבית. אינסטלציה, חשמל, נגרות, ריצוף, שיש ותאורה – הכול נמצא בו-זמנית במקום אחד. ובעידן שלנו, בגלל שגודל הבניה הסטנדרטי מכתיב חללים קטנים יותר, במקרים רבים המטבח אף פתוח לסלון. אם ניקח...

מכניסים סדר לבית

מכניסים סדר לבית   לקראת חג הפסח, ובעוד משבר הקורונה פוקד אותנו ואנחנו מבלים את רוב שעות היממה בפנים, זה בדיוק הזמן להקדיש תשומת לב לסדר וניקיון בבית. מכירים את הרעיון שהבית שלכם משקף אתכם? שהמוח, הגוף והנפש שלכם באים לידי ביטוי בחלל שבו אתם גרים? שבית עמוס...

מחשבות על חדר הרחצה

מחשבות על חדר הרחצה   חדר רחצה המעוצב לפי עקרונות הפנג שואי מעודד טיהור והתחדשות של הגוף והנפש, ומאפשר לנו להרפות מכל מה שלא משרת אותנו יותר. בין אם אתם מעדיפים להתקלח דבר ראשון על הבוקר או לפני שאתם נכנסים למיטה בערב, כשאנחנו מתרחצים, אנחנו במידה רבה "שוטפים" את...

תגובות גבירותי ורבותי, תגובות

Call Now Button